Sony PlayStation 5 DualSense Wireless Controller + FIFA 23 (PS5)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Upozornění! Hra obsahuje pouze kód ke stažení hry..

Odkryj głębsze, bardzo wciągające doświadczenie gry, które umieszcza akcję bezpośrednio w Twoich rękach. Bezprzewodowy kontroler DualSense oferuje wciągające haptyczne sprzężenie zwrotne, dynamiczne adaptacyjne spusty i wbudowany mikrofon, a wszystko to zintegrowane w kultowej, wygodnej konstrukcji.

Reakcja haptyczna

Poczuj fizyczną reakcję na swoje działania w grze dzięki reakcji haptycznej, która zastępuje tradycyjne wibracje silnikowe. Te dynamiczne wibracje w dłoniach mogą symulować odczucia związane ze wszystkim, od otoczenia po odrzut różnych broni.

Adaptacyjne wyzwalacze

Doświadcz różnych poziomów siły i napięcia podczas interakcji z wyposażeniem i środowiskiem w grze. Od naciągnięcia cięciwy łuku po hamowanie w szybko jadącym samochodzie - poczuj fizyczne połączenie z akcją na ekranie.

Wbudowany mikrofon i połączenie z zestawem słuchawkowym

Rozmawiaj ze znajomymi online za pomocą wbudowanego mikrofonu - lub podłączając gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Dzięki specjalnemu przyciskowi wyciszania można łatwo natychmiast wyłączyć nagrywanie głosu.

Przycisk tworzenia

Użyj przycisku Create Button, aby uchwycić i transmitować swoje najlepsze momenty w grze. Bazując na sukcesie przełomowego przycisku SHARE, funkcja "create" oferuje graczom więcej sposobów na tworzenie treści z gier i transmitowanie swoich przygód na żywo.

Wbudowana bateria - ładuj i graj, teraz przez USB Type-C.

Zintegrowany głośnik - wybrane gry nabierają dodatkowego wymiaru dzięki efektom dźwiękowym płynącym bezpośrednio z kontrolera

Czujnik ruchu - Wprowadź intuicyjne sterowanie ruchem do obsługiwanych gier dzięki wbudowanemu akcelerometrowi i żyroskopowi

FIFA 23 (Voucher - kod do pobrania)
Nowa edycja gry FIFA 23 po raz kolejny przynosi wiele nowości, w tym bardziej dopracowaną grafikę w postaci bardziej zbliżonych do piłki nożnej animacji w postaci technologii HyperMotion2. Po raz kolejny uwzględniono najważniejsze rozgrywki klubowe, a także Mistrzostwa Świata zarówno w kategorii mężczyzn, jak i kobiet.

Seria FIFA w swojej "ostatniej" oficjalnej odsłonie doczeka się wreszcie cross-playu, ale tylko na platformach tej samej generacji. Konkretniej PS5, Xbox Series X/S i PC, gdyż wersja PC w końcu otrzyma next-genowe tweaki, a PS4 i Xbox One przeciwko sobie.

Parametry produktu

Numer katalogowy 76805 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry CZ tit. Multiplayer Ano
Platforma PS5 Výrobce Sony
Žánr Sportovní

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty