Minecraft Legends - Deluxe Edition (PS5) (SALE)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Jedná se o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.
Minecraft Legends to strategiczna gra akcji i spinoff ze świata Minecraft. Rozgrywa się w standardowym uniwersum Minecrafta i ma tę samą ostrą grafikę, co oryginalny Minecraft i Minecraft Dungeons. Jednak w przeciwieństwie do tamtych gier, ta skupia się na strategicznej walce.

Zepsucie piglinów Netheru rozprzestrzenia się po całym Overworld, spopielając wszystko, czego dotknie. Czy jesteś bohaterem, który ochroni tę łagodną krainę? Zaplanuj swoją strategię i zmierz się z piglinami w epickich bitwach - ale uważaj: one zawsze się bronią. Podbijaj bazy piglinów za dnia i broń swoich sojuszników po zmroku. Odkrywaj bujne biomy pełne skarbów i niebezpieczeństw, poznawaj nowych przyjaciół i łącz się ze znajomymi. Ze wszystkimi, którzy stoją po twojej stronie, pozostaje tylko uratować świat.Edycja Deluxe zawiera:
  • Grę podstawową
  • 6 dodatkowych skórek (1 bohater, 4 wierzchowce i 1 niezapowiedziana)
Unite the Overworld
Pigliny grożą pożarciem całego Overworld. Czy jesteś bohaterem, którego potrzebuje ta łagodna kraina? Eksploruj bujne biomy, zawieraj sojusze z nowymi przyjaciółmi i znajomymi mobami, a następnie zmierz się z piglinami w epickich bitwach. Ale uwaga - one zawsze się bronią.
Wezwij do ataku
Zawieraj potężne sojusze z nieoczekiwanymi przyjaciółmi i prowadź ich do legendarnych bitew, aby ocalić Overworld.
Zniszcz Pigliny
Powstrzymaj Pigliny z Netheru, zanim zamienią Zaświaty w pustkowia!Parametry produktu

Numer katalogowy 87316 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry CZ tit., EN Motiv Minecraft
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobce Mojang
Žánr Adventury, Akční

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty