Mark McMorris Infinite Air (X1)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Mark McMorris Infinite Air to powitanie w świecie snowboardu dla nowicjuszy i wymagający krok w nieznane terytorium dla doświadczonych riderów. Przygotuj się na niszczenie specjalnie przygotowanych linii i popisywanie się śmiałymi trikami w rozległych parkach. Niesamowite otoczenie, płynne manewry i autentyczne wyścigi tworzą ekscytujące i realistyczne doświadczenie na śniegu.

Gra zawiera edytor, który pozwala graczom tworzyć własne parki, aby w pełni zanurzyć się w świecie snowboardu. Odkrywaj śnieg jak nigdy dotąd, tworząc najlepsze trasy z hopkami, klifami, railami, rampami, slalomami i niezliczoną ilością innych elementów, które pozwolą ci określić twój styl jazdy. Zaproś znajomych do jazdy po trasach i weź udział w wyścigach w czasie rzeczywistym, takich jak Slopestyle i Big Air! Niech helikopter podrzuci cię gdziekolwiek zechcesz, w świeży puch w odosobnionym miejscu lub na niesamowite przejażdżki w parku.

Dołącz do najlepszego zawodnika Marka McMorrisa i innych profesjonalistów w najbardziej autentycznej grze snowboardowej.

Płynne sterowanie analogowe i animacje oparte na fizyce oddają prawdziwe uczucie jazdy na snowboardzie, pozwalając na wykonywanie trudnych trików i dodając własną nutkę kreatywności.

Ścigaj się w prawdziwych wyścigach i rywalizuj w Slopestyle, Big Air i Halfpipe.

Proceduralnie generowane szczyty i intuicyjny edytor map zapewniają niezliczone wzgórza do eksploracji i znalezienia ogromnych skoków.

Dziel się swoimi kursami online i odkrywaj to, co najlepszego ma do zaoferowania społeczność.

Parametry produktu

Numer katalogowy 18993 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Xbox One Typ distribuce Krabicová
Výrobce ostatní Žánr Sportovní

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty