Football Manager 2016 (PC)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Gracze, którzy zamówią Football Manager 2016 w przedsprzedaży, zostaną nagrodzeni kluczem do pobrania "An Alternative Reality: the Football Manager Documentary." Dodatkowo będą mogli cieszyć się w pełni grywalną betą gry, która będzie dostępna na około dwa tygodnie przed oficjalną premierą gry. Kariery załadowane w fazie beta będą mogły być ukończone w pełnej grze.

Football Manager to najbardziej realistyczna symulacja zarządzania klubem piłkarskim na rynku. To gra, która wnika w głąb i która od razu wciąga - to prawie tak, jakbyś był prawdziwym menedżerem drużyny. Przejmij dowodzenie nad dowolnym zespołem w ponad 50 krajach i decyduj, kto gra, a kto siedzi na ławce, zajmuj się mediami i sprawami zawodników. Masz pełną kontrolę nad taktyką drużyny, wywiadami z zawodnikami, zmianami, a także możesz wydawać polecenia bezpośrednio z oglądanego meczu na żywo dzięki wielokrotnie nagradzanemu silnikowi 3D.

KLUCZOWE FUNKCJE

Nowy tryb gry - Create-A-Club

Po raz pierwszy w historii serii, Fotball Manager 2016 pozwala graczom na stworzenie własnego klubu w trybie Create-A-Club, w dowolnej lidze. Create-A-Club pozwala na nadanie nazwy lub, umieszczenie siebie i przyjaciół w składzie oraz dostosowanie drużyny według własnego uznania. Możesz nawet wybrać barwy.

Nowy tryb gry - Fantasy Draft

Stwórz swój wymarzony zespół i rywalizuj z przyjaciółmi w trybie Fantasy Draft. Zaczynacie z tym samym budżetem i każdy musi zbudować drużynę od podstaw. Menadżerowie rywalizują ze sobą o najlepsze talenty, a następnie podejmują rywalizację w mini-lidze.

Menedżer na ławce

Bądź jeszcze bliżej akcji dzięki stworzonej przez siebie postaci. Wydawaj zawodnikom polecenia bezpośrednio z ławki i bądź częścią celebracji.

Ulepszone wrażenia z dnia meczu

Ponad 2000 nowych animacji i innych usprawnień graficznych, wraz z ulepszonym systemem sztucznej inteligencji, znacząco poprawia wrażenia z dnia meczowego w Football Manager 2016.

Najważniejsze wydarzenia z wszystkich meczów

Łatwo dostępna lista najważniejszych wydarzeń w Twoich (i innych) rozgrywkach sprawi, że będziesz na bieżąco.

Analiza meczów od Prozone

Sports Interactive nawiązało współpracę z liderem w dziedzinie statystyk sportowych, firmą Prozone, aby przeprojektować narzędzie do analizy meczów w grze. Współpraca ta przyniosła wiele nowych funkcji, które dodają znaczenia temu narzędziu, ale także ułatwiają jego obsługę.

Narzędzie Sytuacji Standardowych

Zaawansowane, ale bardzo proste w użyciu narzędzie Sytuacje Standardowe pozwala menedżerom tworzyć szereg taktyk na standardowe sytuacje. Pozwala na tworzenie wielu taktyk dla każdego zawodnika, przynosi nowe opcje oznaczania stref i wiele więcej.

Bardziej realistyczne kontuzje

Sports Interactive współpracowało z fizjoterapeutami, lekarzami i różnymi organizacjami branżowymi, aby zapewnić bardziej realistyczne leczenie urazów i leczenie w Football Manager 2016. Nie oznacza to, że w grze jest mniej kontuzji. Po prostu urazy będą się rozwijać i leczyć bardziej realistycznie. Kontuzje będą teraz określane podczas meczu, dodane zostaną również nowe urazy, a także podkreślona zostanie zależność między kondycją zawodnika a tempem meczu.

Ulepszona interakcja z prasą

Konferencje prasowe są teraz znacznie bardziej zróżnicowane. Możesz prowadzić wiele nowych rozmów z prasą, a pytania lub odpowiedzi są bardziej kontekstowe. Bezrobotni menedżerowie mogą wykorzystać wywiady z mediami, aby wrócić do gry.

Statystyki, statystyki, statystyki

Menedżerowie mają dostęp do bardziej szczegółowych statystyk niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowemu ekranowi statystyk i pulpitowi nawigacyjnemu.

Nowe i ulepszone ekrany

Znajdowanie informacji jest szybsze dzięki przeprojektowaniu wielu, wielu ekranów. Dotyczy to raportów zawodników, ekranu taktyki i ekranu głównego.

I wiele, wiele więcej

Inne nowe funkcje i ulepszenia obejmują zawężenie wyboru pracowników, ulepszony ruch menedżerów i pracowników, dostosowanie wymagań zarządu, ulepszone zaufanie zarządu, lepsze umieszczanie rozmów o drużynie w kontekście, całkowicie zaktualizowane zasady i informacje o drużynie, ulepszony moduł finansowy, ulepszone AI w transferach i wyborze drużyny, nowe funkcje mediów społecznościowych i wiele, wiele innych ulepszeń, które sprawiają, że Footbal Manager 2016 jest najbardziej wszechstronną i rozrywkową symulacją menedżera piłkarskiego wszech czasów.

Parametry produktu

Numer katalogowy 16038 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PC Výrobce SEGA
Žánr Sportovní

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty