Farming Simulator 22: Premium Edition (PS4)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Zawartość premium: gra + 7 pakietów + 2 rozszerzenia

Farming Simulator 22 Premium Edition spełnia marzenia każdego rolnika. Oferuje zróżnicowane rolnictwo z sześcioma mapami i gigantyczną flotą z setkami autentycznych maszyn!

Dzięki uznanej na całym świecie grze podstawowej, siedmiu oficjalnym pakietom zawartości i dwóm rozszerzeniom, początkujący i powracający rolnicy będą cieszyć się niekończącą się rodzinną zawartością do współpracy i rywalizacji.

Nowość: Rozszerzenie Premium dodaje uprawy, mapę i maszyny

W edycji znajduje się również samodzielne rozszerzenie Premium, które zaprasza do Zielonej, nowego środowiska w Europie Środkowej, które jest idealne do uprawy warzyw: dodaje nowe fabryki oraz marchew, pasternak i buraki do listy 20 upraw.

Rozszerzenie Premium dodaje ponad 35 autentycznie zdigitalizowanych i szczegółowo odwzorowanych pojazdów i maszyn. Producenci Dewulf, Gorenc, Agrio i WIFO debiutują w serii, wraz z dodatkowymi maszynami od BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ i innych.

W tym zawartość przepustki sezonowej z lat 1 i 2!

Antonio Carraro, Kubota, Vermeer, Göweil, Hay & Forage, a także dwa inne, jeszcze niezapowiedziane pakiety. W zestawie znajduje się również Platynowe Rozszerzenie poświęcone leśnictwu, które wprowadza markę Volvo do serii i zawiera wiele innych marek, mechanikę gry, nową mapę i nie tylko.


Parametry produktu

Numer katalogowy 83573 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry CZ tit. Motiv Farming Simulator
Multiplayer Ano Obal EN
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
Výrobce Giants Software Žánr Simulátory

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty