EA Sports UFC 5 (PS5)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

EA SPORTS UFC 5 z obsługą silnika Frostbite to kolejna ewolucja gier walki. Od niezrównanych ulepszeń graficznych po zupełnie nowe systemy obrażeń i pauz medycznych, które wpływają na rozgrywkę w prawdziwie autentyczny sposób. Ta gra jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe.
REALISTYCZNY SYSTEM UDERZEŃ
O co chodzi w walkach MMA? Chodzi o stawkę, technikę, dramat i czystą rzeczywistość każdej chwili. UFC 5 oddaje dokładnie to w bardziej autentycznych szczegółach niż kiedykolwiek wcześniej. Osiąga to dzięki ulepszeniom graficznym nowej generacji, które dodają realizmu animacjom w grze, systemowi ran, który łączy brutalność i strategiczny charakter walki, oraz aktualizacjom systemu gry, które sprawiają, że akcja jest jeszcze płynniejsza i bardziej realistyczna.
NOWE REAKCJE NA CIOSY I UDERZENIA
Postęp w tym obszarze jest znaczący. UFC 5 wprowadza zupełnie nowe animacje miażdżących uderzeń łokciem, ataków
i wielu innych ciosów lub kopnięć pięściami, stopami, kolanami i łokciami. Ponadto nowe, spektakularne animacje odwzorowują style walki najlepszych zawodowych kickbokserów, zapewniając nowe sposoby walki i zadawania ciosów. Ponadto nowe animacje i fizyka reakcji zapewniają, że dosłownie poczujesz efekt każdego czystego uderzenia.
PŁYNNE PODDANIA
Nowa funkcja płynnych poddań to ulepszone rozszerzenie istniejącego systemu dźwigni i duszeń parterowych z szybszymi animacjami i bez minigier. Początkujący mogą skorzystać z systemu wspomagania walki na ziemi, podczas gdy doświadczeni weterani mogą odkrywać szeroką gamę dostępnych opcji. Nowe poddania działają płynniej, a walka w parterze jest bardziej autentyczna i zapewnia satysfakcjonujące momenty dla zawodnika, który stosuje dźwignię lub duszenie.

Parametry produktu

Numer katalogowy 85265 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobce EA Sports
Žánr Akční

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty