Construction Simulator (PS5)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Construction Simulator powraca - większy i bardziej imponujący niż kiedykolwiek! Spełnij swoje ambicje, aby zostać odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą budowlanym, zakładając własną firmę od podstaw, z pomocą swojego mentora Hape. Podejmuj się ekscytujących projektów o różnych rozmiarach i wymaganiach, które pomogą Ci zwiększyć dochody, abyś mógł dodać jeszcze potężniejsze maszyny do swojej floty. Różni klienci będą testować twoje umiejętności podczas wykonywania wyzwań, dzięki czemu każde zadanie będzie sprawdzianem twoich umiejętności. Przygotuj się, aby pochwalić się swoim procesem, stawiając czoła różnym wyzwaniom budowlanym w tej dynamicznej i wciągającej przygodzie!
Rozpocznij swoją przygodę na dwóch oddzielnych mapach inspirowanych krajobrazami USA i Niemiec. Każda z nich oferuje własną kampanię, która pomoże ci wspiąć się po drabinie sukcesu. Friedenberg znajduje się w malowniczych miasteczkach południowo-zachodnich Niemiec i oferuje urokliwe pofałdowane wzgórza i malownicze brzegi rzek. Twoim celem jest tutaj przyczynienie się do projektowania rozwiązań w zakresie energii odnawialnej i poprawy lokalnej infrastruktury miejskiej podczas kampanii. Oprócz tych ważnych zobowiązań, napotkasz różne wyzwania, które pozwolą ci przetestować każde zdobyte urządzenie. Z drugiej strony, Sunny Haven to miasto portowe w iście amerykańskim stylu, które musisz zrewitalizować, aby przywrócić jego przemysł turystyczny na właściwe tory. W sumie na obu mapach czeka ponad 90 interesujących kontraktów do wykonania, więc możesz być pewien, że zawsze natkniesz się na coś nowego do odkrycia!

Zanurz się z powrotem na scenę budowlaną z flotą, która zadziwi Cię swoim rozmiarem! Wybieraj spośród ponad 80 maszyn od oficjalnych partnerów licencyjnych, z których wszystkie są wiernymi wirtualnymi przykładami ich rzeczywistych odpowiedników. Oczekuj kolorowej mieszanki pojazdów z poprzednich części ukochanej serii, a także zupełnie nowych dodatków do gry. To samo dotyczy producentów, którzy za nimi stoją: Oprócz dobrze znanych partnerów Construction Simulator: Atlas, BELL, Bobcat, Bomag, CASE, Caterpillar©, Kenworth, Liebherr, MAN, Mack Trucks, Meiller-Kipper, Palfinger, Still i Wirtgen Group, masz teraz możliwość korzystania z maszyn Benninghoven z Wirtgen Group, CIFA, DAF, Doosan, Nooteboom, Scania, Schwing Stetter i Wacker Neuson. Ponadto podczas tworzenia swojej postaci możesz wybrać odzież zawierającą oficjalnie licencjonowane środki ochrony osobistej od naszego nowego partnera Engelbert Strauss.
Myślisz, że to wszystko? Aktualizacja Construction Simulator zawiera również darmową zawartość dodatkową. Do gry trafiło kilka nowych maszyn, w tym innowacyjna koparka kołowa EW100 od Wacker Neuson oraz poręczny pojazd serwisowy do tankowania i napraw. Aktualizacje obejmują również nowe narzędzia i funkcje w postaci ulepszonego kształtowania krajobrazu, zwiększonej pojemności wnęki pojazdu i poręcznej latarki. A ponieważ nie chcemy, by znudziło ci się wykonywanie w kółko tych samych zadań, dodaliśmy zupełnie nowy obszar turystyczny i różnorodne kontrakty sezonowe. Podsumowując, wraz z podstawową grą i jej aktualizacjami, Construction Simulator oferuje teraz ponad 100 kontraktów, ponad 90 maszyn, a następnie niemal niekończącą się zabawę budowlaną, której możesz doświadczyć razem z maksymalnie trzema znajomymi w trybie wieloosobowym. Brzmi nieźle, prawda? Na co więc czekasz? Do dzieła!

Parametry produktu

Numer katalogowy 87312 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobce Astragon
Žánr Simulátory

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty