Call of Duty: Vanguard (PS4)

watchDog.title

watchDog.challenge
watchDog.gdpr

Opis produktu

Świat cierpiał przez lata z powodu największej i najkrwawszej z dotychczasowych wojen, ale przebieg II wojny światowej wreszcie się zmienia. Teraz wybrana garstka musi powstać, aby wykonać swoje zadanie i raz na zawsze zmienić oblicze wojny.
Odnosząca sukcesy marka Call of Duty® powraca wraz z grą Call of Duty®: Vanguard, w której gracze przeżywają globalne bitwy i fatalne wydarzenia, które ich połączyły, oczami bohaterów II wojny światowej. Opracowana przez Sledgehammer Games gra Vanguard przedstawia głęboko przekonującą historię wybranej grupy żołnierzy z różnych krajów i środowisk, którzy wspólnie stawiają czoła najstraszniejszemu zagrożeniu na świecie, zmieniając bieg wojny i ustanawiając scenę dla tego, co dziś znamy jako działania wojenne sił specjalnych.
To jest ich historia. To jest Call of Duty: Vanguard.
Poprzez niezwykłe podróże tych zahartowanych żołnierzy, gracze doświadczą ważnych bitew II wojny światowej, walcząc o zwycięstwo na wielu frontach wojennych - wschodnim i zachodnim w Europie, na Pacyfiku i w Afryce Północnej. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynek samolotów nad wyspami Midway, obronę Stalingradu z precyzją snajpera, skok ze spadochronem nad Francją czy odparcie nacierających sił w Afryce Północnej, kampania Call of Duty: Vanguard zanurzy graczy w porywającym i wciągającym doświadczeniu narracyjnym opartym na postaciach, które będzie obejmować bitwy o niezrównanych rozmiarach, opowiadając jednocześnie wstrząsające historie tych, którzy odwrócili losy wojny i na zawsze zmienili historię.
Poza kampanią, nieugięta rywalizacja w Global War przenosi akcję jeszcze dalej w epickim pakiecie zawartości, obejmującym wciągający tryb wieloosobowy i kooperacyjny. Gracze staną się awangardą sił, które zmieniły wojnę, tworząc historię dzięki charakterystycznym dla Call of Duty pojedynkom ogniowym i rozgrywkom wieloosobowym. Gracze będą mogli również sprawdzić swoją odwagę, próbując przetrwać bezlitosne ataki nieumarłych w nowym, przerażającym trybie Zombies, tworzonym przez Treyarch Studios.
Call of Duty: Vanguard wprowadzi również nową i niezrównaną integrację Call of Duty®: Warzone™ w momencie premiery, a także będzie wspierać grę międzyplatformową, międzygeneracyjną i międzypokoleniową - wszystko to w połączeniu z ogromnym harmonogramem darmowej zawartości, która doda nowe mapy do gry wieloosobowej, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości społecznościowe i wiele więcej w momencie premiery gry.
Historia została stworzona na tych frontach. Została wygrana dzięki tej taktyce. Została zachowana przez tych bohaterów. Nadszedł czas, aby przeżyć horrory i triumfy ich oczami i zmierzyć się z największym wyzwaniem, jakie kiedykolwiek znał świat. Czas powstać na wszystkich frontach.

Parametry produktu

Numer katalogowy 57979 Gwarancja 2 lata
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN, NL Platforma PS4
Typ distribuce Krabicová Výrobce Activision
Žánr Akční

Warianty - wersje językowe gier


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Znalezione kategorie


Znalezione produkty